Poradnia godna zaufania

Skontaktuj się z nami

Adwokat kościelny

Skontaktuj się z nami

O nas

 

Choć nikt nie może cofnąć się w czasie i zmienić początku na zupełnie inny, to każdy może zacząć dziś i stworzyć całkiem nowe zakończenie.

Carl Bard

 

Poradnia Rodzinna SALOMON powstała z zamiarem udzielania rzetelnej i profesjonalnej pomocy ludziom, którzy jej potrzebują. Naszym celem jest rozwiązanie problemu z jakim zgłaszają się do nas klienci. Usługi świadczone przez Poradnię mają rozległy zakres. Głównym kierunkiem wsparcia są  szeroko pojęte dziedziny prawa i psychologii. Eksperci współpracujący z Poradnią są dobierani według problematyki z jaką zgłaszają się do nas nasi klienci.


Zespół specjalistów jest stale uzupełniany, tak by naszym klientom umożliwić kontakt z najlepszymi profesjonalistami w danej dziedzinie. Z Poradnią współpracują adwokaci, radcy prawni, adwokaci kościelni, biegli sądowi z zakresu psychologii i psychiatrii, psychoterapeuci, doradcy zawodowi, psycholodzy chrześcijańscy. Nasza Poradnia jako jedna z niewielu w Polsce łączy usługi z zakresu pomocy psychologicznej oraz szeroko pojętej pomocy prawnej.

Kancelaria prawa kanonicznego - Łódź, Warszawa, Wrocław, Kraków, Częstochowa.

Działająca w Poradni Salomon kancelaria prawa kanonicznego świadczy swoje usługi na terenie całej Polski w biurach zlokalizowanych zarówno w Łodzi, jak i Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Częstochowie. Kancelaria kanoniczna dysponuje wykwalifikowaną kadrą adwokatów kościelnych, posiadających nadane przez Władze Kościelne zezwolenia i uprawnienia do reprezentowania naszych klientów przed Sądem Biskupim. Udzielamy pomocy prawnej w kancelariach stacjonarnych lub dojeżdżając do samego Klienta, w zależności od aktualnych potrzeb osoby zwracającej się do nas o pomoc.

 

Poradnia Rodzinna w Łodzi

Nasza Poradnia Rodzinna działa jedynie w miejscu głównej siedziby Poradni Salomon - w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 125. Z Poradnią Rodzinną współpracuje szereg specjalistów, co sprawia, że trafiająca do nas osoba lub często cała rodzina może otrzymać kompleksową pomoc psychologiczną. Nasi psycholodzy i psychoterapeuci od wielu lat świadczą pomoc poprzez prowadzenie konsultacji lub terapii. Najczęstszymi usługami, z których korzystają osoby odwiedzające poradnię, to terapie małżeństw / terapie par, psychoterapie indywidualne, terapie leczenia uzależnień. W Poradni Salomon mogą Państwo skorzystać również z pomocy seksuologa.

Skontaktuj się z nami!

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

bezawaryjny światłowód głogów od sprawdzonego dostawcy | bezawaryjny światłowód kalisz od sprawdzonego dostawcy | bezawaryjny światłowód wschowa od sprawdzonego dostawcy | rodowodowe.eu