Specjaliści

Marta Szczepaniak

Specjalizacja: Psycholog, Psychoterapeuta EMDR

Psycholog i terapeuta traumy. Pracuje głównie metodą EMDR czyli Eye Movement Desensitization and Reprocesing, co oznacza terapię wykorzystującą ruch gałek ocznych lub inny rodzaj dwustronnej stymulacji mózgu, w taki sposób, aby przetwarzał informację, tj. sieci pamięciowe traumy (mózg emocjonalny) i sieci z obszaru pamięci jawnej, świadomej (mózg poznawczy). Metoda ta jest bardzo skuteczna w leczeniu stresu pourazowego u każdego pacjenta, zwłaszcza u dzieci i młodzieży.


Absolwentka psychologii Uniwersytetu Łódzkiego o specjalności psychologia rodziny. Ukończyła studia podyplomowe z psychoonkologii oraz z psychotraumatologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jest certyfikowanym terapeutą EMDR. 
Specjalizuje się w prowadzeniu terapii traumy  (stres potraumatyczny PTSD, przemoc fizyczna, wykorzystanie seksualne, wypadki, katastrofy, działania wojenne, śmierć bliskiej osoby).
Swoim wsparciem obejmuje dzieci, młodzież oraz dorosłych po traumie, z zaburzeniami lękowymi,  zaburzeniami nastroju, fobiami oraz z kryzysami osobistymi. Udziela również wsparcia osobom chorującym na nowotwory oraz ich rodzinom. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR. Stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach. 

Inni specjaliści

Mirosław Skiba

Mirosław Skiba

Psychoterapeuta indywidualny i par

Ewa Cwalina

Ewa Cwalina

Psycholog, Psychoterapeuta

Lidia Przezak

Lidia Przezak

Psycholog, Psychoterapeuta

Agnieszka Matusiak

Agnieszka Matusiak

Psycholog, Terapeuta uzależnień

Elżbieta Wróblewska

Elżbieta Wróblewska

Seksuolog, Psychoterapeuta

Agnieszka Maczugowska

Agnieszka Maczugowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Agnieszka Pawlak

Agnieszka Pawlak

Pedagog, Psychoterapeuta

Skontaktuj się z nami!

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane