Specjaliści

Agnieszka Świderek

Specjalizacja: Psycholog, Psychoterapeuta

 


Jestem psychologiem i psychoterapeutką. Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego.

Od wielu lat zajmuję się pomocą psychologiczną kierowaną do osób dorosłych, prowadzę psychoterapię indywidualną, udzielam porad i konsultacji oraz pracuję w obszarze interwencji kryzysowej, min. na rzecz służb mundurowych. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami będącymi w procesie żałoby, uzależnionymi i ich rodzinami, doświadczającymi przemocy oraz innych sytuacji zagrożenia zdrowia i życia.

Realizuję również szkolenia z zakresu umiejętności miękkich min. komunikacja, asertywność, rozwiązywanie konfliktów, budowa zespołu oraz szeroko rozumianej profilaktyki i psychoedukacji (stres, uzależnienia, psychospołeczne zagrożenia w miejscu pracy).

Swoje umiejętności terapeutyczne doskonalę w ramach 4-letniego szkolenia zawodowego dla psychoterapeutów Gestalt w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

W pracy terapeutycznej opieram się na podejściu humanistyczno-doświadczeniowym, które akcentuje indywidualne podejście do każdego człowieka. W kontakcie z klientem najważniejsza jest dla mnie autentyczna i życzliwa relacja. Pomagam ludziom lepiej poznać siebie i odkryć swoje zasoby. Wspieram ich również w rozwoju, radzeniu sobie z trudnościami oraz budowaniu lepszych relacji z otoczeniem.

Obszary pomocy: sytuacje kryzysowe w życiu rodzinnym i zawodowym, zaburzenia lękowe i nastroju, radzenie sobie z emocjami oraz stresem, trudności w relacjach.

Inni specjaliści

Lidia Przezak

Lidia Przezak

Psycholog, Certyfikowany Psychoterapeuta

Agnieszka Pawlak

Agnieszka Pawlak

Pedagog, Psychoterapeuta

Jakub Kalinowski

Jakub Kalinowski

Psycholog, Psychoterapeuta

Agnieszka Maczugowska

Agnieszka Maczugowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Maria Stacherska

Maria Stacherska

Psycholog, Psychoterapeuta

Aleksandra Domagała

Aleksandra Domagała

Psycholog, Psychoterapeuta

Magdalena Rucińska

Magdalena Rucińska

Psychoterapeuta, Psychoonkolog

Skontaktuj się z nami!

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

,()Jakie produkty oferujemy?Jaka jest cena szamba? | Wybierz przedmiot opiniiMożesz też przekazać | Betonové Jímky Břeclav | warszawska agencja fotograficzna agencja fotograficzna zzasieg cała polska | kosze prezentowe