Usługi

Adwokat kościelny

Adwokat kościelny udziela pomocy w zakresie procesów o stwierdzenie nieważności ślubu kościelnego, określanych potocznie, choć błędnie, jako rozwód kościelny lub unieważnienie ślubu. Adwokat działa na terenie całego kraju, reprezentuje również osoby mieszkające poza granicami Polski.

więcej

Adwokat kościelny Warszawa

Kancelaria kanoniczna w Warszawie mieści się na ulicy Elektoralnej 13 w lokalu 121. Nasi adwokaci kościelni udzielają kompleksowej pomocy prawnej z zakresu prawa kanonicznego. Przeważająca liczba trafiających do nas spraw dotyczy procesu stwierdzenia nieważności małżeństwa, nazywanego często, choć błędnie, rozwodem kościelnym.

więcej

Adwokat kościelny Wrocław

W sprawie pomocy z zakresu prawa kanonicznego, szczególnie procesu nieważności małżeństwa skorzystaj z usług naszej kancelarii kanonicznej we Wrocławiu, mieszczącej się na ulicy Leszczyńskiego 4 w lokalu 29. Nasi adwokaci kościelni posiadają niezbędne uprawnienia do reprezentowania Klientów przed Sadami Kościelnymi.

więcej

Adwokat kościelny Łódź

Kancelaria kanoniczna w Łodzi działająca przy ulicy Piotrkowskiej 125 udziela pomocy w sprawie tzw. rozwodu kościelnego lub unieważnienia ślubu (poprawny termin to stwierdzenie nieważności małżeństwa). Skorzystaj z pomocy naszych adwokatów kościelnych, Michała Pełki i Klaudii Król!

więcej

Adwokat / Radca prawny

Prawnicy Poradni Salomon specjalizują się w szeroko pojętym prawie cywilnym, szczególnie prawie rodzinnym i gospodarczym. Pomogą Państwu rozwiązać sprawy spadkowe, sprawy alimentacyjne (pozew o alimenty) lub rozwodowe (pozew rozwodowy).

więcej

Psycholog / Psychoterapeuta

Pomoc psychologiczna, terapia uzależnień, terapia małżeńska dla par czy terapia DDA to tylko niektóre z problemów, z jakimi można zwrócić się do naszych specjalistów. Do Państwa dyspozycji jest także psycholog dziecięcy, doradca zawodowy i psychoterapeuta.

więcej

Seksuolog

Problemy seksualne człowieka mają często złożoną naturę związane są zarówno z ciałem jak i psychiką. W naszej poradni psycholog specjalista seksuologii prowadzi poradnictwo i terapię z zakresu bardzo wielu dysfunkcji seksualnych.

więcej

NaProTechnologia

Jest to Technologia Naturalnej Prokreacji, jest nowoczesną metodą wspierania płodności, diagnozowania i leczenia wielu schorzeń układu rozrodczego. Bazuje na wnikliwej i precyzyjnej obserwacji cyklu miesięcznego kobiety, opartej na Modelu Creightona.

więcej

Mediacje

Mediacje to sposób rozwiązywania konfliktu, w którym strony w obecności i z pomocą osoby trzeciej, czyli mediatora, wypracowują satysfakcjonujące je porozumienie. Mediacje są pomocne np. w przypadku konfliktów rodzinnych, sporów z udziałem nieletnich a także przy przeprowadzaniu spraw spadkowych.

więcej

Terapia głosu

Terapia głosu i harmonii oddechowej. To nieinwazyjna metoda, która poprzez naturalne ćwiczenia akustyczne, oddechowe i fonujące pozwala rozwijać i utrzymać zdrowy głos. Pomaga w leczeniu głosu chorego i dysfunkcyjnego. Terapia ta wpływa również na poprawę m.in. układu oddechowego, układu krążenia, dotlenienie mózgu.

więcej
Skontaktuj się z nami!

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane