Usługi

Adwokat kościelny

Adwokat kościelny udziela pomocy w zakresie procesów o stwierdzenie nieważności ślubu kościelnego, określanych potocznie, choć błędnie, jako rozwód kościelny lub unieważnienie ślubu. Adwokat działa na terenie całego kraju, reprezentuje również osoby mieszkające poza granicami Polski.

więcej

Adwokat kościelny Warszawa

Kancelaria kanoniczna w Warszawie mieści się na ulicy Nowogrodzkiej 31 lok. 208. Nasi adwokaci kościelni udzielają kompleksowej pomocy prawnej z zakresu prawa kanonicznego. Przeważająca liczba trafiających do nas spraw dotyczy procesu stwierdzenia nieważności małżeństwa, nazywanego często, choć błędnie, rozwodem kościelnym.

więcej

Adwokat kościelny Wrocław

W sprawie pomocy z zakresu prawa kanonicznego, szczególnie procesu nieważności małżeństwa skorzystaj z usług naszej kancelarii kanonicznej we Wrocławiu, mieszczącej się na ulicy Leszczyńskiego 4 w lokalu 29. Nasi adwokaci kościelni posiadają niezbędne uprawnienia do reprezentowania Klientów przed Sadami Kościelnymi.

więcej

Adwokat kościelny Łódź

Kancelaria kanoniczna w Łodzi działająca przy ulicy Piotrkowskiej 125 udziela pomocy w sprawie tzw. rozwodu kościelnego lub unieważnienia ślubu (poprawny termin to stwierdzenie nieważności małżeństwa). Skorzystaj z pomocy naszych adwokatów kościelnych, Michała Pełki i Klaudii Król!

więcej

Adwokat / Radca prawny

Prawnicy Poradni Salomon specjalizują się w szeroko pojętym prawie cywilnym, szczególnie prawie rodzinnym i gospodarczym. Pomogą Państwu rozwiązać sprawy spadkowe, sprawy alimentacyjne (pozew o alimenty) lub rozwodowe (pozew rozwodowy).

więcej

Psycholog / Psychoterapeuta

Pomoc psychologiczna, terapia uzależnień, terapia małżeńska dla par czy terapia DDA to tylko niektóre z problemów, z jakimi można zwrócić się do naszych specjalistów. Do Państwa dyspozycji jest także psycholog dziecięcy, doradca zawodowy i psychoterapeuta.

więcej

Terapie par i małżeństw

Terapia małżeńska / terapia par stanowi bezcenny czas, gdy dwoje ludzi, pomimo trudności, postanawia zawalczyć o swój związek. Terapie w naszej poradni małżeńskiej w Łodzi prowadzone są przez doświadczonych psychoterapeutów.

więcej

Terapie rodzinne

Celem terapii rodzinnej jest rozwiązanie sporów, konfliktów oraz uzdrowienie relacji między jej członkami. Terapia polega na odnalezieniu źródła kryzysu oraz wspólnym wypracowaniu sposobów na jego pokonanie.

więcej

Terapie uzależnień i DDA

Nie zawsze samodzielne uwolnienie się od nałogu jest możliwe. Najczęściej objęcia pomocą psychologiczną terapeuty potrzebują zarówno osoby uzależnione jak i ich bliscy - partnerzy oraz dzieci.

więcej
Skontaktuj się z nami!

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

bezawaryjny światłowód leszno od sprawdzonego dostawcy | bezawaryjny światłowód kędzierzyn koźle od sprawdzonego dostawcy | fanzool.eu