Adwokat / Radca prawny

Ignorantia iuris nocet - nieznajomość prawa szkodzi.


Ta zasada pozostaje aktualna. W dzisiejszym świecie dobrze funkcjonuje ten, kto potrafi poprawnie posługiwać się prawem. Świadomość naszych praw i obowiązków względem państwa, wspólnoty ludzi, drugiego człowieka, rodziny, dzieci, kontrahentów, pracodawców, pracowników i innych podmiotów, pozwala nam na unikanie zbędnych kłopotów, sprawne rozwiązywanie pojawiających się problemów a dzięki temu osiąganie harmonii i szczęścia w naszym życiu.


Dynamiczna nowelizacja przepisów, nowe ustawodawstwo i normy prawne mające na celu regulowanie luk w systemie prawa, wymagają od nas nieustannego wysiłku w przyswajaniu wiedzy prawnej. Jednocześnie nie jest to możliwe, by bez odpowiednio przeznaczonej ilości czasu, być biegłym w obowiązujących przepisach prawa. Pomimo większej świadomości a zarazem dostępności do informacji z szeroko pojętej dziedziny prawa, na znaczeniu nie straciły takie zawody jak: adwokat czy radca prawny.

System współpracy

W Poradni Rodzinnej Salomon oferujemy sprawdzony i najbardziej korzystny dla naszych klientów system współpracy. Jest on oparty na trzech najważniejszych Państwa zdaniem współczynnikach:


stopień zaawansowania problemu prawnego
stopień doświadczenia prawnika
wysokość wynagrodzenia


Biorąc pod uwagę powyższe współczynniki otrzymujecie Państwo najbardziej optymalną dla siebie usługę prawną. Przy rozwiązywaniu nieskomplikowanych problemów prawnych (w tym proste pisma procesowe lub administracyjne), nie pobieramy wysokiego wynagrodzenia za samo „przekroczenie progu” kancelarii. W sprawach zaawansowanych prawnie i wymagających większego doświadczenia prawnika sprawą zajmuje się adwokat lub radca prawny specjalizujący się w danej problematyce.

 

Schemat współpracy proponowany przez Poradnię Rodzinną Salomon rozwiązuje częsty problem jakim jest dobór odpowiedniego prawnika. Każda kancelaria prawna, kancelaria radcowska czy adwokacka specjalizuje się w ściśle określonej gałęzi prawa. Ważne jest by trafnie wybrać dla siebie mecenasa, który będzie skutecznie reprezentował nasze stanowisko.

 

Skontaktuj się z nami!

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

www.poradniasalomon.pl